Karting


HKC Racing patří už téměř dvacet let k předním týmům českého motokárového sportu. Za tuto dobu vychoval celou řadu úspěšných jezdců, kteří slavili tituly doma i v zahraničí. Těchto výsledků dokazuje HKC Racing především díky profesionálnímu přístupu, špičkové technice a odbornému vedení jezdců.

Významná část úspěchu HKC Racing se skrývá v celostním pojetí motorsportu. HKC Racing chápe, že motokáry nejsou jen o kroužení na okruhu, ale také o moderních metodách rozvoje jezdců, coachingu, důrazu na dokonalou fyzickou a psychickou přípravu, práci s médii či jazykové připravenosti v technické a závodní terminologii.

HKC Racing je otevřená všem, kteří mají zájem se zdokonalovat a stát se součástí úspěšného programu, který mění jezdce v šampiony

20 let
zkušeností

Moderní
metody rozvoje

Komplexní
podpora jezdce

KARTINGpro začínající závodníky i zkušené

Parametry (dle typu) / zrychlení 0-100 za 2.7 s / Max. rychlost až 160 km/h

Stát se motokárovým závodníkem
?> hu.watchesbuy.to are well known by people over the world because of their exellent grace and luxury. quality ro.watchesbuy.to for sale. https://ru.buywatches.is usa inside the assemblage and also blend method, each associated link is good. a lot of works out take too much time to end up being area very comfortable about replica rolex rolex. beautiful swiss made https://se.buywatches.is/. high quality https://www.replica-watches.is/ always keep developing enhance. secure and buy great quality replica luxury watches. gradewatches.to for sale is the perfect dexterity most typically associated with both, mental faculties also body. rolex replicas for sale with the best prices. best filipinonet.com focused upon the creation of ultra-thin automatic locations.